Заванаження...

Швидка доставка Вашого замовлення

1-3 робочі дні

Години роботи операторів

пн - пт: 10:30 - 18:00

100% обмін або повернення коштів

Обмін або повернення протягом 14 днів

На хвилі останніх соціальних та політичних подій, патріотичний одяг з етнічними мотивами став справжнім трендом. Особливу увагу заслуговують вишиванки. Сьогодні батьки намагаються купити вишиту сорочку або сукню не лише собі, але й придбати красивий вишитий одяг своїм дітям.

Дитячі вишиванки стали не лише святковим одягом, а увійшли в повсякденність нашого народу. Неможливо уявити собі свято без гарних етнічних костюмів, сорочок, дівчачих платтячок, що доповнюються виключно національними аксесуарами. Недивно, що популярність магазинів, що продають етнічний одяг, зростає щоденно. Кожен житель нашої країни намагається знайти красивий і якісний одяг та купити дитячу вишиванку за доступною ціною.

Сімейна традиція, оберіг і символ здоров’я

Родина у вишиванках привертає до себе неабияку увагу. У мистецтва дитячої вишиванки є своя багатовікова історія. Вона є невід’ємним символом нашого народу, культури, нашої держави. Вишивка бере свій початок з давніх-давен, поступово розвиваючись, доповнюючись візерунками і мотивами.

До дитячої вишиванки завжди були свої вимоги. Її шили зі старого одягу батьків. Це пов’язано з енергією вишитої сорочки, що ввібрала в себе енергію батька чи матері і є своєрідним оберегом. Також така вишиванка дитяча була значно м’якішою і приємнішою до чутливої ніжної шкіри малюка.

У дитячих вишиванках зберігались вишиті обереги. А вже по досягненню трирічного віку для дітей шли свої власні сорочки, які прикрашали іншими вишитими узорами і мотивами. Дитяча вишивка має своє значення і специфіку обережної символіки. На сорочці переважали червоні кольори, на відміну від дорослої вишиванки, візерунки якої вишивались нитками будь-якого кольору. У жінок на одязі переважали червоні і чорні кольори – символи матінки-землі, що оберігали жінок від безпліддя. Сині і зелені візерунки вишиті на чоловічих сорочках захищали чоловіків від згубної сили стихій та поранень. У дітей такого вибору кольорів не було, адже вважалось, що вони захищені силою та енергетикою свого роду.

Символи на дитячих сорочках могли бути спільними як для хлопчиків, так і для дівчаток по досягненню ними повноліття. Та все ж таки є суто дівчачі візерунки, в яких переважали символи роду, землі і жіночих ремесел. Для хлопчиків вишивались символи вогню і сонця, зображення тотемних тварин та символи покровителя роду.

Тканини для дитячих вишиванок

Раніше не лише дитячі, а й дорослі вишиванки, шили з конопляних та льняних полотен. В сучасному світі вибір тканин найрізноманітніший. Для дитини завжди намагаються придбати найкраще, тому й вибір батьків майже очевидний. Більшість дорослих віддають перевагу виробам з натуральних полотен.

І тепер неймовірною популярністю користуються дитячі вишиванки з льону. Не менш приваблива і сорочка або сукня з бавовни. Це й не дивно, адже такі вироби неймовірно приємні до чутливої шкіри малюків. Також не зайвим буде звернути увагу на одяг з батисту та сорочкової тканини. Ці види полотен більш практичні, не так мнуться та дуже якісні. При цьому дитина в такому одязі буде почуватись не менш комфортно.

Де купити найкращу вишиванку?

Вибір дитячих вишиванок неймовірно великий. Та кожен з нас намагається придбати якісний красивий сучасний одяг за доступною ціною. З інтернет-магазином «Ґудзик» це стало можливим. Завдяки зручні навігації по сайту, ви без зайвих проблем відшукаєте дівчачі сукні, вишиті сорочки для хлопчиків, святкові костюми і навіть шаровари. Для найменших ми пропонуємо неймовірно красиві хрестильні набори, які стануть справжньою сімейною реліквією.

У нас дитячі вишиванки купити неймовірно просто. Ми пропонуємо зручні способи оплати і доставки. Серед асортименту одягу кожен зможе підібрати одяг на свій смак. Якщо вас не цікавлять «шаблонні» вироби, ми пропонуємо пошиття одягу за індивідуальним замовленням. А вироби ручною роботи неодмінно стануть справжнім оберегом для вашого малюка.

Вхід

зареєструватися