Заванаження...

Швидка доставка Вашого замовлення

1-3 робочі дні

Години роботи операторів

пн - пт: 10:30 - 18:00

100% обмін або повернення коштів

Обмін або повернення протягом 14 днів

Жіночі сорочки

Результат 1. 13 з 13

Вишиті сорочки – модно, стильно, неперевершено!

Вишита жіноча сорочка – э символом України, єдності, любові до своєї країни. Та насамперед вишиванка – це національний одяг, який вже декілька століть не втрачає своєї актуальності. Навіть іноземки не втрачають можливості придбати одяг, вишитий за українськими мотивами.

Саме вишиті жіночі сорочки продовжують оберігати її власниць, а сучасний етнічний одяг ще й виглядає дуже стильно. Не дивлячись на те, що фасон вишиванок вже зовсім інший, але й сьогодні сакральне значення вишивки намагаються відтворити і поєднати з елементами сучасності. Такий одяг передавався з покоління в покоління і навіть зараз у багатьох українців збереглися сорочки, що дістались у спадок від наших пращурів.

Та не варто засмучуватись, якщо в вашій родині не збереглась сімейна реліквія. Сьогодні є безліч магазинів, як в інтернеті, так і на вулицях вашого міста, де можна вишиті сорочки жіночі купити. Одним з тих магазинів, що пропонує широкий вибір асортименту за найкращими цінами, є сайт магазину «Ґудзик».

Жіночі сорочки вишиті хрестиком стануть неодмінно вашим оберегом. Якщо ж ви не вірите у силу захисту українського одягу та його символів, то для вас це стане стильним доповненням до гардеробу. Будьте впевнені, що придбавши сорочку вишиванку жіночу, вона не буде в вас зберігатись у шафі, як та сама релігія. Ви з радістю будете її вдягати на роботу, свята, або прогулянок с друзями.

Вся принадність вишитих жіночих сорочок полягає у їх універсальності. Вони чудово поєднуються з діловими костюмами, джинсами, спідницями різного фасону. Жіноча вишита сорочка, купити яку ви маєте змогу в нашому магазині, стане не просто одягом, а справжньою прикрасою. Зверніть увагу на жінок у вишиванках: їх очі світяться від щастя, вони привабливі і підтверджують гіпотезу, що наші жінки – найкращі у всьому світі!

Особливості вишивки жіночих сорочок

Візерунки на жіночих, дитячих та чоловічих сорочках завжди відрізнялись. Якщо у чоловіків вишиті мотиви та орнаменти були втіленням чоловічої сили, захищали від ворогів, мали «чоловіче начало», то у жінок візерунки були зовсім іншими. Жінка – це матір, хранителька сімейного благополуччя, уособлення ніжності, любові та краси. Тому й орнаменти на сорочках переважали ніжні, квіткові.

Різнились і кольори, якими вишивали сорочки. У жінок переважали червоний, жовтий, чорний кольори. Особливими були вишиванки для заможних панянок. Вони відрізнялись яркими кольорами та різноманітністю квіткових орнаментів.

Скромно та ненав’язливо виглядала вишивка жіночих сорочок білими нитками на світлому полотні. І зараз такі вишиванки користуються великою популярністю серед жінок різного віку.

Як обрати і купити жіночу вишиту сорочку?

Здавалось би, з таким асортиментом національного одягу, не стане проблема при купівлі вишиванок. Але це не завжди так. Іноді обравши декілька моделей, важко зробити вибір стосовно кольору, типу тканини і, що найпоширеніше, розміру.

Ми врахували всі ці факти, тому на сайті магазину «Ґудзик» є можливість онлайн консультації. Ми допоможемо обрати необхідний розмір та зробити замовлення .

Серед асортименту вишитих сорочок для жінок є можливість обрати вироби різні за кольором, типом вишивки (ручна чи машинна, хрести або гладь), фасоном. Та навіть якщо жодна з моделей вас не задовольнить, ми пропонуємо виконати індивідуальне замовлення. Серед запропонованих вишитих сорочок жіночих, фото яких є на сайті, ви можете обрати декілька і скомбінувати в одну вишиванку. Наші досвідчені майстрині допоможуть втілити вашу мрію в життя.

Вхід

зареєструватися